Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: All languages
my: ဘာသာစကားအားလုံး
