Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Save
pt: Salvar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Do nothing
pt: Fazer nada

en: Not translated
pt: Não traduzido

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Add @type
pt: Adicionar @type

en: Extended
pt: Estendido

en: Form mode
pt: Modo de formulário

en: All languages
pt: Todos os idiomas

en: Create new translation
pt: Criar nova tradução

en: Delete translation
pt: Apagar tradução

en: Menu description
pt: Descrição do menu
