Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Save
ro: Salvare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Not translated
ro: Netradus

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Add @type
ro: Adaugă @type

en: Form mode
ro: Mod formular

en: All languages
ro: Toate limbile

en: Delete translation
ro: Șterge traducere

en: Menu description
ro: Descrierea meniului
