Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Save
sq: Ruaj

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Not translated
sq: Pa përkthyer

en: All languages
sq: Të gjitha gjuhët
