Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Not translated
te: అనువాదం కాలేదు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: All languages
te: అన్ని భాషలూ
