Site Settings Extended (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Save
uk: Зберегти

en: Custom
uk: Власний

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Add @type
uk: Додати тип @type

en: Extended
uk: Розширене

en: Form mode
uk: Режим форми

en: All languages
uk: Всі мови

en: Create new translation
uk: Створити новий переклад

en: Delete translation
uk: Видалити переклад

en: Menu description
uk: Опис меню
