Site verification (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Add
is: Bæta við
