Site verification (3.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: updated
be: абноўлена

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Machine name
be: Машынная назва
