Site verification (3.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: updated
lt: atnaujinta

en: File
lt: Failas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
