Site verification (3.0.0-beta2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
