Site verification (3.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: updated
af: opgedateer

en: File
af: Lêer

en: Name
af: Naam
