Site verification (3.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: updated
ar: التحديث

en: File
ar: ملف

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Identity
ar: هوية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
