Site verification (3.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Status
fr: État

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: updated
fr: mis à jour

en: File
fr: Fichier

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Identity
fr: Identité

en: Machine name
fr: Nom système

en: Manual entry
fr: Saisie manuelle

en: Verification
fr: Vérification

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
fr: Vérifie la propriété d'un site pour une utilisation avec des moteurs de recherche.

en: Add, change or remove verifications for your site.
fr: Ajoutez, changez ou effacez les vérifications pour votre site.

en: Meta tag
fr: Balise META

en: Verifications
fr: Vérifications
