Site verification (3.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: updated
gl: actualizado

en: File
gl: Ficheiro

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Verification
gl: Comprobación
