Site verification (3.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: updated
he: עודכן

en: File
he: קובץ

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Identity
he: זהות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Verification
he: אימות
