Site verification (3.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: updated
ja: 更新

en: File
ja: ファイル

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Identity
ja: アイデンティティ

en: Machine name
ja: システム内部名称
