Site verification (3.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: updated
ka: განახლებულია

en: File
ka: ფაილი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური
