Site verification (3.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: File
mn: Файл

en: Name
mn: Нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
