Site verification (3.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: updated
ta: இற்றைப்படுத்தப்பட்டது

en: Name
ta: பெயர்
