Site verification (3.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: File
ta: கோப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Identity
ta: அடையாள

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
