Site verification (3.0.0-rc1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: File
ur: فائل

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان
