Site verification (3.0.0-rc2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Name
dz: མིང་།
