Site verification (3.0.0-rc2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: updated
hr: osvježeno

en: File
hr: Datoteka

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
