Site verification (3.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: updated
hy: թարմացում

en: File
hy: Ֆայլ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
