Site verification (3.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: updated
pl: zaktualizowany

en: File
pl: Plik

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Identity
pl: Tożsamość

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Verification
pl: Weryfikacja

en: Site Verification
pl: Weryfikacja witryny

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
pl: Weryfikuje właściciela witryny w wyszukiwarkach.

en: Add, change or remove verifications for your site.
pl: Dodaj, zmień lub usuń weryfikację dla swojej witryny.

en: Meta tag
pl: Meta znacznik

en: Verifications
pl: Weryfikacje
