Site verification (3.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: updated
sk: aktualizované

en: File
sk: Súbor

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
sk: Overuje vlastníka stránky pre použitie s vyhľadávacími službami.
