Site verification (3.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: updated
tr: güncellendi

en: File
tr: Dosya

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Identity
tr: Kimlik

en: Machine name
tr: Makine adı
