Site verification (3.0.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: updated
bg: Актуализирано

en: File
bg: Файл

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие
