Site verification (3.0.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: updated
ca: actualitzat

en: File
ca: Fitxer

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Identity
ca: Identitat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Manual entry
ca: Introducció manual
