Site verification (3.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: updated
da: opdateret

en: File
da: Fil

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Identity
da: Identitet

en: Machine name
da: Internt navn

en: Verification
da: Bekræftelse

en: Add, change or remove verifications for your site.
da: Tilføj, ret eller fjern verifikationer for dit site.

en: Verifications
da: Verifikationer
