Site verification (3.0.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: File
el: Αρχείο

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Identity
el: Ταυτότητα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
