Site verification (3.0.0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: updated
es: actualizado

en: File
es: Archivo

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Identity
es: Identidad

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Verification
es: Verificación

en: Site Verification
es: Verificación del sitio

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
es: Verifica la propiedad de un sitio para usarla en motores de búsqueda.

en: Add, change or remove verifications for your site.
es: Agregue, cambie o elimine verificaciones para su sitio.

en: Meta tag
es: Meta etiqueta

en: Verifications
es: Verificaciones

en: Administer site verification
es: Administrar la verificación del sitio
