Site verification (3.0.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: updated
lv: labots

en: File
lv: Fails

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Identity
lv: Identitāte

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
