Site verification (3.0.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: updated
nl: bijgewerkt

en: File
nl: Bestand

en: Name
nl: Naam

en: Identity
nl: Identiteit

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Manual entry
nl: Handmatige invoer

en: Verification
nl: Verificatie

en: Site Verification
nl: Site-verificatie

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
nl: Verifieert eigenaarschap van een website voor gebruik met zoekmachines.

en: Add, change or remove verifications for your site.
nl: Toevoegen, wijzigen of verwijderen van verificaties voor de site.

en: Meta tag
nl: Metatag

en: Verifications
nl: Verificaties
