Site verification (3.0.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: updated
ru: обновлено

en: File
ru: Файл

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Identity
ru: Идентификатор

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Upload a file
ru: Загрузить файл

en: Verification
ru: Подтверждение

en: Site Verification
ru: Подтверждение для сайта

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
ru: Проверяет права собственности на сайт для использования в поисковых системах.

en: Add, change or remove verifications for your site.
ru: Добавление, изменение или удаление подтверждений для вашего сайта.

en: Meta tag
ru: Мета-тег

en: Verifications
ru: Проверки
