Site verification (3.0.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: updated
sl: posodobljeno

en: File
sl: Datoteka

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
