Site verification (3.0.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: updated
sq: u përditësua

en: Name
sq: Emri
