Site verification (3.0.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: updated
sv: uppdaterad

en: File
sv: Fil

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Identity
sv: Identitet

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
