Site verification (3.0.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: updated
th: ถูกปรับปรุง

en: File
th: ไฟล์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
