Site verification (3.0.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Meta
ug: تىزىملىك
