Site Version Host (2.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Core
da: Kerne

en: View
da: Vis

en: Last update
da: Seneste opdatering

en: Extra
da: Ekstra

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Build
da: Byg

en: About
da: Om

en: Add Site
da: Tilføj site

en: Admin
da: Administration

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
