Site Version Host (2.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Site
eu: Gunea

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: About
eu: (r)i buruz

en: Admin
eu: Kudeatu
