Site Version Host (2.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.

en: About
gu: વિશે
