Site Version Host (2.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը
