Site Version Host (2.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Core
ml: കോര്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
