Site Version Host (2.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Version
ru: Версия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Core
ru: Ядро

en: View
ru: Просмотр

en: Site
ru: Сайт

en: Last update
ru: Последнее обновление

en: Extra
ru: Дополнительно

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Build
ru: Конструктор

en: Site Content
ru: Содержимое сайта

en: About
ru: Информация

en: The description.
ru: Описание

en: Admin
ru: Администратор

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.
