Site Version Host (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Core
sv: Kärna

en: View
sv: Visa

en: Site
sv: Webbplats

en: Last update
sv: Senaste uppdatering

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Build
sv: Bygg

en: About
sv: Om

en: Admin
sv: Administrera

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.
