Site Version Host (2.0.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.
