Site Version Host (2.0.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Core
ku: ناوکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.
