Site Version Host (2.0.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Core
lv: Kodols

en: View
lv: Skatīt

en: Site
lv: Vietne

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Extra
lv: Ekstra

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
